Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SUNSHINE: Endüstriyel El Sıvısı

 

SUNSHINE ağır yağ ve kirler için hazırlanmış konsantre bir üründür. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği koruyucu nemlendiriciler sayesinde cildi daima canlı tutar.Yağ sökücü özelliğinden dolayı kumaş üzerindeki lekeleri çözer. Hoş kokuludur.

SNOW: Sıvı El Sabunu  

Dezenfektan içermeyen, bunun yanında yüksek aktif oranı ile çok etkili yüksek kalitede bir üründür, Cilt koruyucu ve nemlendiriciler ihtiva eder. Cilt rahatsızlığı olanlar güvenle kullanır. Asit, amonyak ve serbest alkali içermez. Hoş kokuludur.

FOND-DZ: Dezenfektanlı Sıvı El Sabunu (Sedefli)

 

Hijyenik ortamlarda çalışması gereken personelin el ve cilt dezenfeksiyonunda. özellikle, sağlık, mutfak, gıda işletmelerinde mikroplar bakteriler açısından risk taşıyan alanlarda kullanımı mükemmel sonuç verir Kullanıma hazır bir üründür

HAND FLOWERS: Kullanıma Hazır El Sıvısı

 

Hoş kokulu içeriğinde nemlendiriciler ve koruyucular bulunduran çok ekonomik.kullanıma hazır sıvı el sabunudur. Özellikle oteller, restaurantlar ve fabrikalarda kullanımı ideal bir üründür.

TRIO-PAVALIN: Süper Konsantre Granürlü El Yıkama Sıvısı

 

Özel formüle edilmiş, süper konsantre el yıkama sıvısıdır. İçerdiği granür sayesinde Eldeki yağ, is, kurum ve muhtelif kirler ile bazı boya ve mürekkepleri mükemmel biçimde temizler. Az köpürme özelliği sayesinde su tüketimini azaltır, hızı ve mükemmel temizlik sağlar, Fosfat, asit .amonyak ve serbest alkali içermez. Köpüğü ayartıdır, kolayca durulanır.

WIZARD: Sıvı Sabun

 

Sedefli ve hoş kokulu bir üründür. Bu nedenle birçok işletmeler için idealdir. Sert etkili çözücüler ihtiva etmez. İçeriğinde koruyucu ve nemlendiriciler bulundurmasından dolayı cildi daima canlı tutar.

FROTH: Köpük El Sabunu

 

Kendine özel sıvı sabun aparatıyla kullanılan dezenfektan özelliği taşıyan köpük sıvı el sabunudur. Nemlendirici özelliği sayesinde cildin kendi yağını almadan cildi yumuşatır. Köpük özelliği sayesinde tüketimi azaltır.