Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FOOD DEZENFEKT: Sebze & Meyve Dezenfektanı  

Sebze ve meyvelerin dezenfekte edilmesinde kullanılan dezenfektandır. Yeşilliklerin üzerindeki kurtçuk, larva ve toprak kalıntılarını dökerek daha kolay temizlenmesini sağlar. Sebze ve meyve üzerindeki zararlı bakterileri yok eder.

MICRO-AL: Alet Dezenfektanı ve Temizleyici  

Steril olmasi gereken aletlerin dezenfeksiyonunu saglayan kullanima hazir bir preparattir.' Aldehit ve fenol içermez. Korozyon önleyici özelligi sayesinde materyalleri korur, kokusuzdur. MICRO-AL hastanelerdeki genel alet ekipmaninda,amelyathanelerde, kateter uçlarinin temiz liginde, ayrica strelizasyona ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde, veteriner kliniklerinde, Endüstriyel mutfaklarda, kesimhanelerde, gida sektöründe, otel ekipmanlarinda güvenle kullanilir.

MICRO-AR: Parfümlü Koku Giderici ve Hava Dezenfektanı  

Özel olarak formüle edilmis güçlü bir koku giderici ve hava temizleyicidir. Ortamin havasini özel parfümü ile yumusatir.uzun süre kalici ve hos bir koku birakir. Aldehit ve fenol içermemektedir. Havadaki koku olusturan bakterilen yok ederken ayni zamanda havada uzun süre asili kalan grip.nezte ve hastaliga yol açan birçok «Sii'de yok ettigi için ayni zamanda temiz bir havanin yaninda hijyenik bir ortam saglar, istege bagli parfümsüzce üretilebilir.

MICRO-FG: Dezenfektan ve Koku Giderici  

Modifiye edilmis Biguanidler ve kuarterner amonyum bilesikleri baz alinarak gelistirilmis genis kullanim amaçli kombine bir dezenfektandir. Aldehit ve fenol içermemektedir, Korozyona karsi koruma saglar, özellikle gida isletmelerinde, hastane , saglik kuruluslari.otel. hamam.mutfaklar, yemekhaneler, sauna, yüzme havuzlari, biyolojik olusu.dogaya zarar vermemesi ve tüm bakterilere daha etkili olusundan dolayi klorun yerine kullanihr.kokusuzdur.

MICRO-LP : KlIma Havalandırma ve Ortam Dezenfektanı  

Etanol ve Kuarterner amonyum bilesikleri baz alinarak klima ve ortamlarin etkisi hizli kalici dezenfeksiyonunu ve temizligini saglayan aldehitsiz fenolsüz olan kullanima hazir sprey dezenfek tandir. Özellikle hastanelerde premetüre servisleri amelyathaneler ve havadaki mikrop ve bakterilerin dezenfeksiyonunun istendigi tüm ortamlarda, klima ve havalandirmalarda kullanilir,ayrica istenmeyenkokularin bakterilerden kaynaklandigi düsünülürse çok güçlü bir koku önleyicidir.

EXTREME: Durulama Gerektirmeyen El Dezenfektanı  

Özel olarak formüle edilmis güçlü bir dezenfektandir, 5 saniye gibi kisa bir sürede etkisini gösterir.dezenfeksiyonun yanisira içerdigi güçlü cilt nemlendiriciler sayesinde cildi canli tutar ve korur. Bulasici mikroplara karsi çok etkilidir enfekte olmus yaralarda kisa sürede etki ederek hijyen saglar, durulama gerektirmeyen bir dezenfektandir çabuk uçar sürüldügü yerde gözie görünmez koruyucu bir film olusturur. Özellikle hastaneler, gida sektörü ve hizli hijyen istenen tüm durumlarda güvenle kullanilir jöle kivaminda bir üründür bu yüzden sivi sabun aparatlarinda rahatlikla kullanilir.