Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SILVER SHADOW: Dezenfektanlı Yüzey Temizleyici   Çok yönlü banyo, fayans ve tuvalet temizleyicisidir. Kötü kokuları yok ederek, dezenfekte eder. Tuvaletlerde olusan yosunumsu tabakalari, tortu birikimini ve pas lekeleri gibi inatçi lekeleri yok eder. Havuz içinde, armatörlerde , sert yüzey temizliginde,yüzeye zarar vermeden kolay temizlik ve parlaklık saglar.
GOLD SHINE: Dezenfektanlı Genel Temizlik   Konsantre, çok amaçli genel temizlik ürünüdür. Gida maddesi üretilen, balik üretim tesisleri, büyük ve küçükbas hayvan kesimhanelerinde, yag, kan, bitkisel yaglar, yiyecek atiklari, özellikle bakteriler üzerinde etkilidir. Fosfat içermeyen, dezenfektan ürünüdür. Tüm metaller, seramik, mozaik, PVC çöp depolari, mermer zeminler, konteyner ve havuz temizliginde ideal bir üründür.
PINK NICE:Konsantre Çok Amaçlı Genel Temizlik   Konsantre, çok amaçli genel temizlik ürünüdür. Bir çok ürünün yaptigi isi tek basina yapabilen ve kolay nüsufeden bir üründür. Sudan etkilenmeyen tün yüzeyleri iz birakmadan temizler ve parlatir Durulama gerektirmez.
MACROCLEANER: Koku ve Yağ Giderici Dezenfektan, Çok Yönlü Genel Temizlik   Konsantre, çok yönlü koku giderici ve yag sökücü dezenfektanli bir üründür. Diger yag sökücülere oranla solvent ve koku içermeyen, yanici olmayan bir üründür. Gida maddesi isletme tesisleri, otomotiv ve sinai sektöründe, toplu kullanim alanlarinda kullanilan çok ekonomik bir üründür.
FLY CARPET: Halı Yıkama Şampuanı   Derin temizleme gücü sayesinde, nüfus eden köpügü en inatçi lekeleri süratle söker. Hali ve dösemelik kumaslarda, renkleri soldurmadan bakterileri yok eder. Halidaki kötü kokulari alir. Konsantre bir üründür. Antistatiktir.
CARPETMATIK : Otomatik Halı Yıkama Şampuanı   Otomatik hali yikama sampuanidir. Derinlemesine temizleme gücü sayesinde, kiri süratle çözer ve süspansiyon halinde tutar. Hali ve dösemelik kumaslarda, renkleri soldurmadan bakterileri yok eder. Içerigindeki bitkisel enzimler sayesinde hali ve kumasin ömrünü uzatir.Haliya dolgunluk verir. Halidaki kötü kokulari alir. Konsantre bir üründür. Antistatiktir.
SHINING GLASS: Süper Konsantre Cam Temizleyici   Cam, vitray, ayna, tüm parlak ve sert yüzeyler, kristal avizeler, aydinlatma malzemelerinde iz birakmadan mükemmel temizlik ve parlaklik saglar. Yüzeyin toz tutmasini önler.
«Önceki Sayfa Sonraki Soyfa »