Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GOLD SHINE: Dezenfektanlı Genel Temizlik   Logartarda olusan kati yaglar için üretilmis çok özel bir ürün. Kati yaglari parçalarken olusturdugu kaygan tabaka sayesinde tekrar kati yag olusmasini engeller. Mutfak ünitelerinin, kirli suyla karismis olan yaglarinin logarlardan atilmasi sirasinda yag tabakasinin pompada meydana getirdigi tikanikligi engeller. Yag ve gresi borunun içinde kolayca açacak sekilde eritir. Duman çikarip rahatsiz etmez
DRAINAGE: Logar Açıcı   Logartarda olusan kati yaglar için üretilmis çok özel bir ürün. Kati yaglari parçalarken olusturdugu kaygan tabaka sayesinde tekrar kati yag olusmasini engeller. Mutfak ünitelerinin, kirli suyla karismis olan yaglarinin logarlardan atilmasi sirasinda yag tabakasinin pompada meydana getirdigi tikanikligi engeller. Yag ve gresi borunun içinde kolayca açacak sekilde eritir. Duman çikarip rahatsiz etmez

WOOD POLİSH: Ahşap Parlatma Sıvısı

  Özel olarak üretilen tüm ahşap yüzeylerde kullanılabilen temizleme ve parlatma sıvısıdır. Anti-statik özelliği sayesinde yüzeydeki tozlanmayı geciktirir. Kullanma miktarı az, dayanma süresi uzun ve bakım kolaylığı sayesinde son derece ekonomiktir.
SOFT-UP: Çamaşır Yumuşatıcıs   Konsantre, maksimum yumusatma etkisi gösteren çamasir yumusaticisidir. Beyazlar ve renklilerin daha parlak görünmesini sagfar. Güçlü antistatik özelligi ise statik enerjinin olusturdugu yapisma hissinin verdigi rahatsizligi önler. Çamasirlarin daha çabuk kurumasini saglar ve burusmalarini önler.
DEMPAKS: Dezenfektanlı Çok Amaçlı Genel Temizlik   Konsantre, çok amaçli dezenfekte edici genel temizlik ürünüdür. Gida maddesi üretilen tüm tesislerde, hayvan kesim hanelerinde yag, kan ve bakteri üreye bilecek atiklarda, bitkisel yaglar üzerinde etkin temizleyicidir. Çöp konteyntriari , anaokullari, hastane ve mikrop ve bakteriler açisindan risk teskil eden her yerin genel temizliginde ideal bir üründür.
RUSTER-İNOX: Paslanmaz Krom Temizleme Ve Parlatma Sıvısı   Özellikle endüstriyel tip paslanmaz mutfak ve davlumbazların parlatılmasında kullanılan sıvıdır. Paslanmazların ilk günkü gibi görünmesini sağlar.
«Önceki Sayfa Sonraki Soyfa »