Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şirketimiz Pınar Otomotiv Sanayi Limited Şirketi ünvanı ile1980 yılında kurulmuştur. 2010 yılına kadar Otomotiv Yetkili Servis Yedek Parça alanında hizmet vermiştir. 2010 yılından itibaren sektör değiştiren firmamız güvenilirliği, kalitesi ve etkin çalışmalarıyla kimya sektörüne yönelmiştir.

Günümüz dünyasında karşımıza çıkan en önemli sorunların başında hijyen ve temizlik gelmektedir. Varolan problemlerin yanında teknoloji ve gelişim, artarak çoğalan yeni ve değişken problemler yaratmaktadır.

Biz Pınar Kimya olarak, İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünlerimiz ile kaynaklarınızın verimliliğini arttıracak ve ürün kalitenizin sürekliliğini sağlayacak kapsamlı çözümler yaratmaktayız. Tüm bunlara bağlı olarak temizlik ve hijyen için çalışan personelden sağlıklı ve kolay kullanım ile üstün performans sağlayan ürünlerimiz sayesinde alınan verim de artmaktadır.

İşletmelerdeki ofis, oda, banyo ve tuvalet gibi çalışma ve yaşam alanlarının hijyeni evlerimizden çok daha büyük önem taşımaktadır. Bu alanların yoğun kullanıma açık olmaları temizlik ve hijyenin korunmasını oldukça güçleştirir.

Ayrıca işletmelerde temizlik maliyetlerinin kontrol altında tutulmasının büyük bir önem taşımasının yanında, temizlik için ayrılabilecek zaman da son derece kısıtlıdır. Pınar Kimya tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak sizlere kullanımı kolay, etkin, hızlı ve ekonomik ürünler sunmaktadır.

Alışveriş merkezleri,okullar, hastaneler, özel şirketler, kamu kuruluşları yoğun bir şekilde insanların bir araya geldikleri ortamlardır. Bu yüzden ortak kullanım alanlarında çapraz buluşmanın önlenmesi için 'Kişisel Hijyen' e büyük önem verilmelidir. Kişisel Hijyen, bireyden başlayarak genele yayılan temizlik zincirindeki en önemli halkalardan biridir.Pınar Kimya bu alanda da en güvenilir ürünlerini hizmetinize sunmuştur.

Başlıca ürün gruplarımız :

- Çok Amaçlı Genel Hijyen Ürünleri
- Banyo ve Çamaşır Hijyen Ürünleri
- Mutfak Hijyen Ürünleri
- Özel Teknik Bakım Ürünleri & Konsantre Ürünler
- Kişisel Hijyen Ürünleri

Pınar Kimya olarak hedefimiz; ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak sizlere üstün temizlik performansı, kolay kullanım, verimlilik, özel çözümler, zaman tasarrufu ve maliyet avantajı sunmaktır.

Üretim, Satış ve Pazarlama prensibimiz; öncelikle güven esasına dayanır.

Ürün kalitesini kontrol edebilmek, araştırma ve geliştirme için her zaman yatırım yapmak, satış sonrası teknik hizmetin sürekliliği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak Pınar Kimya'nın temel felsefesidir .

PINAR KİMYA...HER ZAMAN KALİTELİ, HER ZAMAN GÜVENİLİR.....