Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

RODRİLON NEW: Orta Sertlikteki Sular İçin Otomatik Bulaşık yıkama sıvısı  

Orta serlikteki su değerine sahip ve endüstriyel bulaşık makinesi bulunduran her türlü tesiste kullanılan bulaşık yıkama sıvısıdır.

GLASSBRİGHT NEW: Orta Sertlikteki Sular İçin Otomatik Bulaşık Parlatma sıvısı  

Orta serlikteki su değerine sahip ve endüstriyel bulaşık makinesi bulunduran her türlü tesiste kullanılan bulaşık parlatma sıvısıdır.

SLEEP: Bulaşıklar için Ön Daldırma Sıvısı  

Bulaşıkları makineye yerleştirmeden üzerindeki gıda ve protein artıklarını yumuşatmak ve temizlemek için kullanılan ön daldırma sıvısıdır.

DIVINE : Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı  

Konsantre fosfat içermeyen elde bulasik yikama sivisidir. Bol köpügü sayesinde ovma gerektirmez. Leke birakmaz. Formülasyonundaki yumusatici sayesinde ciltte kurumaya yol açmaz. Hos kokuludur. Cildin dogal yag ve nemini almaz.

VIVIEN: Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı  

Özel olarak üretilmis elde bulasik yikama sivisidir. %100 antialerjik olup, az bir miktari ile benzerlerinden daha fazla bulasik yikar. Donmus yag ve yemek atiklarini, nisasta, protein gibi en zor lekeleri bile kolayca temizler. Özel katkilari sayesinde ellerinizi korur ve yumusatir. Bol köpüklüdür. Leke birakmaz. Hos kokuludur. Cildin dogal yag ve nemini almaz.

RODRILON: Otomatik Bulaşık Yıkama Sıvısı  

Özellikle otel, hastahane, restaurant, sanayi tipi otomatik bulasik makinasi kullanilan her kurulusta kullanilan sivi deterjandir. Bazik bir ürün olup içerigindeki aktif enzimlerle,düsük isilarda bile en zor agir lekeleri temizler, parlatir. Dezenfekte esasli olup, köpürme yapmaz. Atik madde içermez.

PANDORRA: Otomatik Bulaşık Makinası Kireç Sökücü  

Endüstriyel tip bulasik makinelerinde olusan kireç tabakalarini çözmek üzere özel formüle edilmis sivi bir üründür. Boru ve sprey uçlarinda biriken kireç tabakalarini sökerek mevcut tikanikliklari ortadan kaldirir. Bulasik makinasini kireçten korur.

MARINE: Konsantre Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı  

Süper konsantre bir üründür. Enzim türevi bir ürün olmasi nedeni ile restauranlarda balik, tavuk vb. Kokulari yok eder. Yikama sonrasi mükemmel parlaklik, en sert sularda dahi etkin temizlik saglar

ROLKAR: Çamaşır Yıkama Sıvısı  

Çamasirhanelerde kullanilan otomatik makinalar için özel olarak üretilmis, az köpüren agartici konsantre toz deterjandir. Optik beyazlatici içerir. Aritma sistemleri için güvenlidir. Az miktarda kullanildigi için ekonomiktir.