Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

CONCREM: Harç, Beton Sökücü   Sert etkili, yoğunlaştırılmış bir çözücüdür. Elektrik tesisat spirallerinin içinde kalan harçların, alçıların temizliği, beton mikserlerinin, çimento silolarının, inşaat sonrası tuvalet ve banyolarda kalan kireçlerinin ve tortularının giderilmesinde, beton kalıplarının ahşap, çelik, sacların temizliğinde mükemmel temizlik sağlar.
ELEKTRA CLEANER: Elektrikli Mekanik Aksam Temizleyici   Elektrikli ve mekanik aletler için yıkama yapmaksızın yağ çözücü olarak kullanılır. İletkenlik özelliği yoktur. Jenarötör, kontaktör, bobin, vinç, motor bağlantı parçaları vb. elektrikli aletlerde, tüm metallerde mutlaka saf olarak kullanılmalıdır. Air-fresh kullanılabilir.
PROSOLVE CLEAN: Metal Temizleyici, Yağ Çözücü   Yağ, mum, asfalt, tutkal, mürekkep ve diğer tortu bırakan lekeleri gidermek üzere üretilmiştir. Üretim hattı yada tezgah üzerinden elde yapılan temizliklerden, tank içindeki yağların temizlenmesine kadar mükemmel sonuç verir. Metali aşındırmaz.
RUST GUN: Süper Pas ve Korozyon Önleyici & Bor Yağı Katkı Malzemesi   Antibakteriyel, asit bilesigi içermeyen pas ve korozyon önleyicidir.Metalleri çok uzun süre korozyondan korur, film tabakasi birakmaz. Otomotiv sanayinde, gida sanayinde, matbaalarda CNC tezgahlarda, bor yagi ile islem yapilan makinelerde, tekstil sanayinde, sogutma kulelerinde buhar kazanlarinda, boya öncesi metal yüzey hazirliginda korozyon önleyici, v.b gibi alanlarda rahatlikla kullanilir.Ayrıca CNC tezgâhlarında bor yağının bakteri oluşturmasını ve buharlaşmasını engelleyerek daha uzun kullanımını sağlar.
RUST CLEAN: Alüminyum, Bakır Yüzey Temizleyici Ve Parlatıcı   Asit bileşikler içermeyen, su bazlı alüminyum ve bakır yüzey temizleyicisidir. Potas kostik içermez, renksiz bir sıvıdır, alev almaz ve suda tamamen çözünür. Alüminyum petek, serpotin, radyatör temizliği için idealdir.
ENTEKS: Soğuk Proses Tekstil Yağ Ve Kir Çözücü   Tekstil sektörlerinde kumaş ve elyaf üzerinde bulunan yağ, kir, gres ve diğer lekeler üzerinde oldukça etkilidir. Uygulama sonrası kumaş üzerinde iz bırakmaz. Püskürtme yöntemi ile temizlik tavsiye edilir.
MET BRIGHT: Paslanmaz Sac Parlatma ve Temizle Ürünü   Krom, nikel, sac temizligi için hazirlanmis bir üründür. Paslanmaz saclarda zamana bagli olarak olusan oksit tabakasini mükemmel bir sekilde temizler, parlatir. Yüzeyde yag buhari ve tozlarin tutunmasini önleyici tabaka olusturdugundan bakimi yapilan yüzeylerin uzun süre formunu korumasini saglar.
«Önceki Sayfa Sonraki Soyfa »