Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

MACRO GZ: Gaz Altı Kaynak Çapak Önleme Sıvısı   Gaz altı kaynaklarında çapak önleme için kullanılan sıvıdır. Gaz altı kaynağından sonraki çapak temizleme işlemini ortadan kaldırır. Bu sayede işletmede işçilik ve zamandan tasarruf sağlanarak verimlilik artar. Bütün yüzeylerde güvenle kullanılır.
TECHNO CLEAN TRIO : Suyla Seyreltilebilir Yağ Çözücü   Özellikle harç, çimento ve kireç kalintilarini temizlemek üzere formüle edilmis konsantre, asidik güçlü bir çözücüdür. Metal yüzeylere zarar vermeyen inhibütörler içerir. Isitma ve sogutma sistemlerin tertibatlarinda, beton malzeme üretimi nakliyesinde, beton kaliplarda harç artiklari ve tortularin giderilmesinde, insaat sonrasi binalarin temizlikleri, alçi ve dis cephe temizliginde idealdir.
RUSTER-TRIO: Nüfus Edici ve Gevsetici   Çok yönlü ve birden fazla ürünün yaptigi isi tek basina yapabilen çok üstün nüsuf edici ve gevseticidir. Civata. somun, sikismis batarya (akü) kutuplari, hiz ölçer kablolari, fren kablolari, paslanmis jantlar vb. Kisacasi otomotiv sanayi, endüstriyel makineler, tekstil fabrikalari, elektronik sanayi, sihhi tesisatçilik, torna atölyeleri, zirai alet fabrikalari, insaat ekipmanlari ve deniz tasimaciliginda, gres yag sökücü ve temizleyici, yaglayici, korozyon önleyici, nüsuf edici, hafif paslarin silinmesi, pnomatik aletlerin bakiminda kullanilir
PAINTER: Kaleterasit ve Boya Sökücü   Özellikle kaleterasit kaplanmis yüzeyler için üretilmis bu ürün ayni zamanda üst sinif bir boya sökücüdür, bütün yüzeylerdeki yas. kuru elektrostatik toz boyalarin söküle bilmesi amaci ile kullanilan sivi bir üründür.
FUGE-AT: Duvar Ve Cepheler İçin Su Geçirmezlik Malzemesi   Dikey duvar ve cephelerin su geçirmez hale getirmesi için üretilmiş nemden koruyan bir malzemedir. Renksiz yapışkan olmayan uzun süre dayanıklı, duvarın nefes almasına olanak tanıyan özelliklere sahiptir. Ültraviyole ışınlara dayanıklıdır. Nemin neden olduğu lekeler ve zararlı ( yosunlanmalar, ısı yalıtımı kayıpları, kirler, don, kimyasal korozyon ) oluşmasını engeller.
2016 ORGANIK : Kireç ve Tortu Sökücü   Özellikle harç, çimento ve kireç kalintilarini temizlemek üzere formüle edilmis konsantre, asidik güçlü bir çözücüdür. Metal yüzeylere zarar vermeyen inhibütörler içerir. Isitma ve sogutma sistemlerin tertibatlarinda, beton malzeme üretimi nakliyesinde, beton kaliplarda harç artiklari ve tortularin giderilmesinde, insaat sonrasi binalarin temizlikleri, alçi ve dis cephe temizliginde idealdir.
BIGBOLD: Silis ve Tortu Çözücü   Pas lekelerini her yüzeyden söken bir tortu çözücüdür. Suyun biriktiedigi yerlerde olusan mineral tortularını anında çıkartan ve metal profillerin yenilenmesi için ideal bir üründür. Boya öncesi metal yüzey hazırlığı yapar
«Önceki Sayfa Sonraki Soyfa »